PL
EN

Źrebaki Cichoń
Foals Auction
| 2021

Corocznie, wraz z rozwojem działalności naszej stacji ogierów, na rozmiarach i różnorodności zyskuje kolekcja aukcyjna – do udziału zakwalifikowaliśmy 15 potomków ogierów ujeżdżeniowych oraz skokowych. Kolekcja jest bardzo zróżnicowana, co pozwoli każdemu z zainteresowanych odnaleźć w niej wyjątków źrebię odpowiadające jego preferencjom.

Zobacz aukcję Pobierz katalog

Honeymoon ANK

Świetny rodowód, doskonałe predyspozycje

Urodziwa klaczka Honeymoon należy do niezwykle obiecującego, pierwszego rocznika potomstwa Casallcento PS - ogiera, który oprócz harmonijnej budowy i szlachetności wyróżnia się bardzo dużą siłę odbicia i wzorową jezdnością.

czytaj

Zayan Choco Lux-J

Czekoladowy syn Don Deluxe - jedyny w swoim rodzaju!

Ten nietuzinkowej urody, czekoladowy ogierek, jest synem reproduktora Don Deluxe, Czempiona Körungu Oldenburskiego w 2013 r., po którym został w trakcie aukcji zakupiony przez Andreasa Helgstranda za rekordową kwotę 910.000 euro, by zasilić stawkę ogierów stacji Helgstrand Dressage.

czytaj

Moonwalker Gold K2

Moc zapisana w genach!

Gniady ogierek Moonwalker Gold K2 swoją charyzmę, energiczny, elastyczny i w dobrym takcie ruch odziedziczył po ojcu - ogierze Goldfinger V.D.T. KWPN. Ogier ten imponuje postawą, energią i niezwykłą ekspresją za każdym razem, gdy tylko pokaże się na czworoboku.

czytaj

Balou Kilian NNT

,,Cukiereczek" o doskonałym pochodzeniu i świetnych perspektywach

Charyzmatyczny, w nowoczesnym typie ogierek Balou Kilian NNT to niezwykle perspektywiczne źrebię. Porusza się bardzo swobodnie i rytmicznie, a przy tym jego skoki sugerują, że będzie to ambitny sportowiec.

czytaj

Fabio

Sprawdzeni w wysokim sporcie rodzice - najlepszy droga do sukcesu!

Gniady Fabio wyróżnia się nowoczesnym typem i dużą jakością we wszystkich 3 chodach. Jest on synem ogiera Furstentraum, który zwraca na siebie uwagę nie tylko urodą i szlachetnością, ale przede wszystkim osiągnieciami sportowymi i hodowlanymi.

czytaj

Earth Angel B

Bezkompromisowa jakość chodów i wrodzone piękno

Bardzo elegancki, w ultranowoczesnym, lekkim typie ogierek Earth Angel B imponuje we wszystkich trzech chodach, a szczególnie wyniosłym galopie. Jest wielce prawdopodobne, że walory ruchowe odziedziczył w głównej mierze pod swym ojcu, ogierze Radius SWB, który rozpoczął swoją karierę świetnym wynikiem podczas zwycięskich Kwalifikacji Ogierów w 2019 r.

czytaj

Jascallo AK

Z pierwszego rocznika rewelacyjnie rozwijającego się Casallcento PS

Gniady ogierek Jascallo AK zwraca uwagę nowoczesnym typem i dobrym ruchem. Należy do pierwszego rocznika potomstwa Casallcento PS - ogiera, który oprócz harmonijnej budowy i szlachetności wyróżnia się bardzo dużą siłą odbicia i wzorową jezdnością.

czytaj

I-Star

Uroda, możliwości ruchowe i doskonała rodzina żeńska

Niezwykle urodziwy i lekki w ruchu ogierek I-Star jest synem ogiera Heiline’s Zanzier., dwukrotnego zwycięzcy Mistrzostw Polski Młodych Koni i triumfatora Top Dressage Talents 2021

czytaj

Lazy Sunday z Konigórki

Rodowód godny światowych czworoboków!

Niezwykle ekspresyjny, lekki i efektowny w ruchu ogierek Lazy Sunday z Konigórki to kolejny przykład doskonałych efektów łączenia niemieckich i holenderskich linii hodowlanych.

czytaj

Varihoka ZW Z

Niemiecka jakość, francuski temperament

Ekspresyjny i charyzmatyczny Varihoka ZW Z jest synem bardzo utalentowanego ogiera Varihoka du Temple sf , który pod Patrickiem Stuehmeyerem startuje na poziomie międzynarodowych konkursów Grand Prix.

czytaj

Tanzanit Jak Malowany

Na miarę swoich legendarnych przodków

Imponujący siłą i motoryką zadu, oraz nieprzeciętną urodą ogierek Tanzanit Jak Malowany jest synem jednego z najlepszych koni ujeżdżeniowych w historii, ogiera Totilas, który dosiadany przez Edwarda Gala wygrał zespołowo złoty i srebrny medal w konkursach Grand Prix i złoty medal w GP Freestyle podczas Mistrzostw Europy w Windsorze w 2009.

czytaj

Brazil

Światowy rodowód, świetny ruch i nieprzeciętna charyzma

Energiczny, elegancki i obdarzony świetnymi chodami, w szczególności zjawiskowym galopem, ogierek Brazil jest synem premiowanego podczas kwalifikacji ogierów przez Związek Hanowerski i DWB, ogiera Revolution.

czytaj

Celentina

Premiowana córka podwójnego Mistrza Niemiec

Niezwykle charyzmatyczna siwa Celentina jest córką podwójnego Czempiona Niemiec Młodych Koni w skokach siwego ogiera DIARON OLD. Celentina uzyskała premię hodowlaną podczas tegorocznego opisu źrebiąt w niemieckiej księdze DSP.

czytaj

Dauphine Varmeto

Lekkość chodów na najwyższym poziomie

Szlachetna, żeńska, obdarzona bardzo dobrymi chodami klaczka Dauphine Vermeto jest córką ogiera Don Deluxe, Czempiona Körungu Oldenburskiego w 2013 r.

czytaj

Back To Black

Ruch, elegancja, charyzma i doskonałe pochodzenie - wielkie otwarcie aukcji!

Niezwykle elastyczny i lekki w chodach Back to Black jest synem ogiera Dynamic Dream - zwycięzcy Körungu Związku Westfalskiego i rekordzisty aukcji (1,9 mln euro), a następnie kwalifikacji w Danii, gdzie kolejno na 14-dniowym teście uzyskał: 9,0 pkt za kłus i galop, 10,0 pkt za chęć do współpracy, temperament i charakter.

czytaj

Zobacz
również