PL
EN

Back To Black

rasa

Wielkopolska (PZHK)

data urodzenia

31.05.2021 r.

maść

kara

zobacz video

Ruch, elegancja, charyzma i doskonałe pochodzenie - wielkie otwarcie aukcji! Niezwykle elastyczny i lekki w chodach Back to Black jest synem ogiera Dynamic Dream - zwycięzcy Körungu Związku Westfalskiego i rekordzisty aukcji (1,9 mln euro), a następnie kwalifikacji w Danii, gdzie kolejno na 14-dniowym teście uzyskał: 9,0 pkt za kłus i galop, 10,0 pkt za chęć do współpracy, temperament i charakter. Ogier ten z miejsca stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych reproduktorów ujeżdżeniowych na świecie, a pierwszy rocznik jego potomstwa, który przyszedł na świat w tym roku potwierdza wartość hodowlaną tego ogiera – jego synowie i córki biją bowiem kolejne rekordy aukcyjne w całej Europie.

Klacz Bebel Gilberto zajęła 3 miejsce na Ogólnopolskim Czempionacie Hodowlanym w Sielinku, a jej matka - Bossa Nova wlkp to Czempionka Klaczy Wielkopolskich Starszych na Krajowej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w 2008. Jest matką wielu koni sportowych, w tym ujeżdżeniowych: wał. Breakdance – Czempiona Koni 4-letnich w Ujeżdżeniu na MPMK, obecnie konia międzynarodowej klasy Grand Prix pod Aleksandrą Szulc, klaczy Bossa Nova Hit – wice-czempionki MPMK-A w kategorii 4-latków. Wśród potomstwa znakomitej klaczy Bossa Nova znalazły się również świetne konie skokowe – Boogie Woogie startuje w konkursach do 155 cm włącznie, a Bailando na poziomie klasy CC.

Ojcem klaczy Bebel Gilberto jest doskonały, polskiej hodowli siwy ogier H-Ekwador, który pod Katarzyną Milczarek doszedł do międzynarodowe poziomu Grand Prix, wygrywał Mistrzostwa Polski Seniorów w Ujeżdżeniu, , uczestniczył w Mistrzostwach Świata i Europy, a także w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.

Ojciec Źrebaka

Dynamic Dream

Bebel Gilberto

Dream Boy

Safira

H-Ekwador

Bossa Nova

Vivaldi

Resia

Sir Donnerhall

Annabell

Heraldik xx

Enigma

Carbano

Bonita

Hodowca

Krzysztof Lik