21.03.2021 r.

maść

gniada

zobacz video

Niemiecka jakość, francuski temperament Ekspresyjny i charyzmatyczny Varihoka ZW Z jest synem bardzo utalentowanego ogiera Varihoka du Temple sf , który pod Patrickiem Stuehmeyerem startuje na poziomie międzynarodowych konkursów Grand Prix, a dzięki odnoszonym w minionym i obecnym sezonie sukcesom, w tym zajęciu trzeciego miejsca w Pucharze Narodów w Rzymie, został nominowany do szerokiej kadry Niemiec zarówno na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, jak i na Mistrzostwa Europy.

Matka ogierka Varihoka ZW to klacz Keenan Fomia ZW, która mimo młodego wieku ma na koncie pierwsze międzynarodowe sukcesy - jako źrebię świetnie zaprezentowała się na czempionacie źrebiąt podczas Z-Festival w Lanaken, gdzie zajęła wysokie 9 miejsce.

Jej ojcem jest ogier Hippica Koh-I-Noor wyhodowany w Stadninie Lewitz syn epokowego ogiera Kannan. Zakupiony do Polski startował pod Zbigniewem Kostrzewskim w zawodach rangi CSI3*, a jego domeną były konkursy Potęgi Skoku, wygrał m.in. konkurs na Cavaliadzie w Lublinie w 2015 roku (pokonał wysokość 170 cm). Jest półbratem ogiera Quanto Z, który startował pod Stefanie Bistan (AUT) w konkursach do klaczy CC włącznie.

W dalszej części rodowodu odnajdujemy ogiera Emilion, międzynarodowej sławy sportowca zwyciężającego w konkursach Pucharu Świata, oraz rewelacyjnego reproduktora, który za zasługi dla hodowli koni skokowych został odznaczony tytułem "Preferent".