PL
EN

Balou Kilian NNT

rasa

Hiszpański koń sportowy (CDE)

data urodzenia

16.03.2021 r.

maść

kara

zobacz video

,,Cukiereczek" o doskonałym pochodzeniu i świetnych perspektywach Charyzmatyczny, w nowoczesnym typie ogierek Balou Kilian NNT to niezwykle perspektywiczne źrebię. Porusza się bardzo swobodnie i rytmicznie, a przy tym jego skoki sugerują, że będzie to ambitny sportowiec. Jego ojciec to Baloutaire PS, godzi obowiązki reproduktora z rolą konia sportowego prezentując wyśmienite możliwości i technikę. Z powodzeniem startuje na poziomie klasy S pod Felixem Kollerem, zaliczył bardzo udany start w Grand Prix w Kronenberg. W próbie dzielności ogierów w Adelheidsdorf, uzyskał 9,5 pkt za znakomitą chęć do skoków, 8,25 za jezdność i 8,0 za galop.

Klacz Joy of Kilian startowała w skokach na poziomie zawodów N1. Jest córką bardzo utalentowanego skoczka ogiera Kilian, wicemistrza Polski w skokach przez przeszkody w 2003 roku, wygrał konkurs kl. CC1 na CSIO4* w Poznaniu, był drugi na zawodach CSI4* w Dusseldorfie w konkursie kl. CC1, jak i na CSI2* Żywiec i w Grand Prix na CSI3*-W w Czerniachowsku. Wśród jego potomstwa najbardziej zasłużył się wał. Daap Step, który podczas MPMK-B w Drzonkowie zajął miejsce 5-te.

Ojcem babki, klaczy Jemioła jest ceniony reproduktor ogier Marino KWPN (po Zeoliet KWPN), który odnosił znaczne sukcesy w skokach przez przeszkody na poziomie Grand Prix pod Jackiem Buckim i Dawidem Rakoczy. Użyty w hodowli pozostawił w Polsce szereg uzdolnionych koni skokowych, w tym : Anubis, Bianola, Charlie (finalista MP-S, zwycięzca konkursu Potęgi Skoku na CSI-W w Warszawie), Jegomość (finalista MPMK-B), Juste Milieu i wał. Nimbus – Mistrza Polski Młodych Koni w WKKW w kat. Koni 5-letnich.

Ojciec Źrebaka

Baloutaire PS

Joy of Kilian

Balou du Rouet

Chataire

Kilian 38

Jemioła

Baloubet du Rouet

Georgia

Chacco-Blue

Nema

Boreas

Enossa

Marino

Jejmościanka

Hodowca

Stajnia Neptuno Nowy Targ