PL
EN

Źrebaki Cichoń
Foals Auction
| 2020

Corocznie, wraz z rozwojem działalności naszej stacji ogierów, na rozmiarach i różnorodności zyskuje kolekcja aukcyjna – do udziału zakwalifikowaliśmy 15 potomków ogierów ujeżdżeniowych, a novum tegorocznej edycji jest pojawienie się w niej również źrebiąt skokowych. Kolekcja jest bardzo zróżnicowana, co pozwoli każdemu z zainteresowanych odnaleźć w niej wyjątków źrebię odpowiadające jego preferencjom.

Zobacz aukcję Pobierz katalog

Zack in Black MM

Imponuje możliwościami, zachwyca eksterierem!

Zack in Black MM to źrebię ujeżdżeniowe najnowszej generacji – obustronne pochodzenie od światowej klasy koni Grand Prix oraz znaczący udział pełnej krwi angielskiej, idealnie wpisują się w aktualne trendy.

czytaj

Viviana G

A Star Is Born!

Viviana G to źrebię, którego jakość mówi sama za siebie – wystarczyło kilka kroków ponadprzeciętnie obszernego i pełnego naturalnej kadencji kłusa, by oczarować międzynarodowe jury.

czytaj

By Balou MZ Z

Balou du Rouet, Heartbreaker, Voltaire
– mocna podstawa genetyczna

Ogierek By Balou MZ Z to prawdziwy genetyczny rarytas - precyzyjnie skonstruowany w oparciu o najlepsze światowe ogiery i wartościowe linie żeńskie rodowód sprawia, że jego nabywca powita w stajni nie tylko przyszłego konia sportowego.

czytaj

Fürst Red Lady

Przyszłość wygląda jasno!

Fürst Red Lady zachwyca od pierwszych dni życia – Związek Hanowerki podczas premiowania nagrodził ją tytułem Gold Medal Foal, a następnie zabłysnęła podczas wystawy w KJ Salio.

czytaj

Davino

Talent do Grand Prix zapisany w genach!

Davino to ogierek, który od pierwszego spojrzenia zachwyca charyzmą, budową i motoryką ruchu, niezwykle szlachetne źrebię.

czytaj

Vincento Chan K

Ujeżdżeniowy Zwycięzca

W żyłach ogierka Vincento Chan K płynie krew, wyhodowanego w USA ogiera Life and Liberty. Zasłużył się w hodowli koni półkrwi, głównie jako ojciec matek koni sportowych.

czytaj

Olympic Fly

Z linii legendarnego Chacco-Blue!

Ogierek Olympic Fly niewątpliwie kontynuuje najlepsze cechy swoich przodków, będąc przede wszystkim źrebięciem w bardzo nowoczesnym typie konia sportowego.

czytaj

Sir Toto CH

Perfekcyjna elegancja!

Sir Toto CH w wieku zaledwie 5 tygodni został V-ce Czempionem wśród ogierków dresażowych.

czytaj

Bossa Freaka

Przepis na sukces: wyśmienita matka i światowej klasy ogier

Patrząc na klaczkę Bossa Freaka dostrzegamy dziś odziedziczoną po ojcu ekspresję i lekkość, ale możemy być pewni, że w jej genach zapisany jest także ponadprzeciętny dresażowy talent!

czytaj

Carewicz

Siła i prezencja godne następcy tronu!

Połączenie topowych linii KWPN, jakie reprezentuje og. Goldfinger VDT, z solidną bazą gwarantowaną przez holsztyńskie geny Calypso I oraz przodków od strony matki, przyniosło rewelacyjny efekt.

czytaj

Łza Smoka

Uroda, charyzma i elegancja
– połączenie krwi holsztyńskiej z angloarabską

Klaczka Łza Smoka to źrebię, które od razu zwraca na siebie wszystkie spojrzenia.

czytaj

Zandro Golden Jazz-J

Wyjątkowy w każdym calu!

Zandro Golden Jazz-J przykuwa spojrzenia swoją maścią i bardzo dobrą budową, ocenioną podczas Czempionatu w KJ Salio na ocenę 8,0 pkt.

czytaj

Holly

Oldenbubrska jakość, trakeńska elegancja

Holly od pierwszych dni życia imponuje sprężystością i elastycznością ruchu oraz bardzo poprawną budową, ze świetnie osadzoną szyją.

czytaj

Vinicius G

V” jak Vitalis – czyli...

Vinicius G to bardzo szlachetne, obdarzone dużą lekkością i sprężystością ruchu źrebię.

czytaj

High Life

Czarna perła

Klaczka High Life to prawdziwa perełka z dużymi ramami, atletyczną budową i elastycznym ruchem oraz jest źrebięciem niezwykle szlachetnym, w bardzo nowoczesnym typie.

czytaj

Zobacz
również