PL
EN

Zack in Black MM
Sprzedany za: 6 900 €

rasa

DWB

data urodzenia

24.04.2020 r.

maść

skarogniada

zobacz video

Imponuje możliwościami, zachwyca eksterierem! Ogierek Zack in Black MM jest synem ogiera Heiline’s Zanzier – najwyżej zbonitowanego ogiera szlachetnego w Polsce, dwukrotnego złotego medalisty Mistrzostw Polski Młodych Koni w latach 2018-2019 oraz uczestnika Mistrzostw Świata Młodych Koni w Ermelo (2018 r.) Heiline’s Zanzier to syn jednego z najbardziej utalentowanych reproduktorów-sportowców, jakim jest Blue Hors Zack, który osiągając wyniki w międzynarodowych konkursach Grand Prix na poziomie 80% plasuje się w top 10 rankingu FEI. Po drugiej stronie jego rodowodu odnajdujemy legendarnego De Niro – jednego z najważniejszych dla hodowli ujeżdżeniowej reproduktorów, numer jeden rankingu WBFSH w 2018 r.

Matka - klacz Vestgaardens Olympia, to córka kolejnego ogiera klasy Grand Prix – Blue Hors Don Olymbrio, który zdobył tytuł Elitarnego Ogiera DWB już w wieku 9 lat, zwyciężył na CDI*** Blue Hors Dressage Festival konkurs Grand Prix Freetyle w 2018 roku, uzyskując nadzwyczajny wynik powyżej 80 %. Ogier ten ma na koncie wiele zwycięstw w konkursach klasy Grand Prix, będąc jednocześnie ojcem licznych koni sportowych i ogierów licencjonowanych, takich jak: Don Qlymp P, Orion, For Honour i in.

Vestgaardens Olympia jest córką duńskiej klaczy Vestgaardens Flying Wallie, której rodowód łączy w sobie konie pełnej krwi angielskiej, jak i konie ujeżdżeniowe. Jej ojcem jest zinbredowany 4x3 na legendarnego ogiera Northern Dancer xx, efektowny Flyinfact xx. Ogier ten został wyhodowany we Francji, a zakupiony do Danii z powodzeniem startował w wyścigach, a do jego największych sukcesów należy zaliczyć 3 miejsce w Duńskim Derby.

Zack in Black MM to II V-ce Czempion wśród ogierków dresażowych podczas Otwartego Czempionatu Źrebiąt Ras Szlachetnych 2020 – największej w Polsce wystawy hodowlanej. Jego pełny brat - Zanzibrio MM, zostałbzakupiony podczas Cichoń Foals Auction 2019 przez znaną zawodniczkę klaczy Grand Prix – Olgę Michalik.

Zack in Black MM to źrebię ujeżdżeniowe najnowszej generacji – obustronne pochodzenie od światowej klasy koni Grand Prix oraz znaczący udział pełnej krwi angielskiej, idealnie wpisują się w aktualne trendy w hodowli koni dresażowych. Łącząc powyższe z kapitalnymi możliwościami ruchowymi, przekazywanym przez ogiera Heiline’s Zanzier rewelacyjnym charakterem oraz wieńczącym całość nieprzeciętnym eksterierem, otrzymujemy źrebię przed którym wielki świat dresażowy stoi otworem!

Ojciec Źrebaka

Heiline's Zanzier

Vestgaardens Olympia

Blue Hors Zack

Danceline TS

Blue Hors Don Olymbrio

Vestgaardens Flying Wallie

Rousseau

Orona

De Niro

Lacarna

Jazz

Olymbria

Flyinfact xx

Wallis-LE

Hodowca

Mateusz i Michał Cichoń