PL
EN

Zandro Golden Jazz-J
Sprzedany za: 6 800 €

rasa

Polski koń szlachetny półkrwi

data urodzenia

02.02.2020 r.

maść

cremello

zobacz video

Wyjątkowy w każdym calu! Ogierek Zandro Golden Jazz-J to pierwszy w Polsce potomek ogiera Goldfinger VDT, zdobywcy drugiego miejsca w próbie dzielności DWB i brązowego medalisty Mistrzostw Danii Młodych Koni z 2015 r. – potomka nieodżałowanego ogiera Jazz, wieloletniego lidera rankingu WBFSH reproduktorów ujeżdżeniowych. Jego matka to córka kolejnej holenderskiej gwiazdy, ogiera Olympic Ferro, srebrnego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Sydney. Goldfinger VDT doczekał się już odnoszącego sukcesy potomstwa, wśród którego wyróżnia się og. Game On, zdobywca II miejsca w półfinale Mistrzostwa Świata Młodych Koni w Ermelo. W dalszej linii rodowodu ogiera Goldfinger VDT odnajdujemy holsztyńską skokową gwiazdę – Calypso I, ogiera który zasłynął nie tylko z możliwości skokowych, ale także świetnego ruchu w kłusie.

Matką ogierka Zandro Golden Jazz-J jest zbonitowana na 81 pkt klacz Zaira-J, laureatka VII miejsca podczas XVI Ogólnopolskiej Wystawy "Święto Konia" w Siedlcu Trzebnickim. Klacz Zaira J jest córką ogiera Banderas, który ukończył próbę dzielności – test 60-dniowy w 2017 w ZT Książ z oceną 63,75 pkt. Matka ogiera Banderas, klacz Branka dała klacz Barbórka, wiceczempionkę ZT Doruchów 2011. Natomiast jego babka, klacz Bukwa (po Gall xxoo) dała ogiera Bandos, zwycięzcę 60-dniowej próby dzielności w ZT Książ. Ogier ten bardzo szeroko został użyty w hodowli terenowej pozostawiając w zdecydowanej większości konie maści izabelowatej. Zaira J jest bardzo blisko spokrewniona z uznanym ogierem Zlotar, który również jest synem og. Banderas, a jego matka jest pełną siostra kl. Zaira-J. W rodowodzie ogierka Zandro Golden Jazz-J znajdziemy tak znane ogiery jak chociażby Ulco, który obok wybitnych skokowych genów og. Voltaire, przekazywał potomstwu również bardzo dobry ruch.

Zandro Golden Jazz-J przykuwa spojrzenia swoją maścią i bardzo dobrą budową, ocenioną podczas Czempionatu w KJ Salio na ocenę 8,0 pkt, a wspaniałe pierwsze wrażenie nie znika, gdy ogierek ten prezentuje ekspresyjny i obszerny ruch. Dodając do tego wspaniały charakter otrzymujemy źrebię, które w tłumie wyróżnia się nie tylko maścią, ale także ponadprzeciętną jakością!

Ojciec Źrebaka

Goldfinger V.D.T.

Zaira-J

Jazz

Velvet VDT

Banderas wlkp

Zuza

Cocktail

Charmante

Ferro

E-Delypsa

Ulco

Branka

Aramir wlkp

Zafira

Hodowca

Justyna Jaskulska