PL
EN

Valentino ZW Z

rasa

zangersheide

data urodzenia

27.03.2023

maść

gniada

zobacz video

Obdarzony nieprzeciętnym potencjałem ogierek o unikatowym rodowodzie Szlachetnej budowy i obdarzony nieprzeciętnym potencjałem ogierek, w którego unikatowym rodowodzie połączono jedną z gwiazd oferty Paula Schockemöhle, jaką jest międzynarodowej klasy sportowiec Varihoka du Temple, z klaczą, wśród której przodków odnajdujemy takie tuzy światowej hodowli koni skokowych, jak Cornet Obolensky, Emilion czy Indoctro.

Varihoka du Temple uzyskał licencję hodowlaną we Francji, od 2016 roku wygrywa międzynarodowe zawody dla młodych koni. Po zwycięstwach w Grand Prix w Opglabbeek/BEL i Neustadt Dosse/GER, drugim miejscu w Grand Prix w Hadze a.T.W./GER, trzecim miejscu w Pucharze Narodów w Rzymie/ITA i Grand Prix Neumünster/ GER (również finał Riders Tour), czwartym miejscu w Pucharze Narodów w Pradze/CZE, Varihoka du Temple i jego jeździec Patrick Stühlmeyer zostali wybrani niemieckiej kadry skoczków. Źrebięta pod Varihoka du Temple przerosły najśmielsze oczekiwania: natura wyposażyła je w szlachetną budowę, sprężysty, dynamiczny ruch i mocne grzbiety. Są bardzo poszukiwane na aukcjach. Podczas licencji westfalskiej jeden z jego wyjątkowych synów dotarł do ringu „premium” najlepszych ogierów swojego rocznika.

Klacz California ZW Z jest córką ogiera Cornet’s Fire Z, który znany jest wśród hodowców ze swojej jezdności, ostrożności i możliwości skokowych, a także eleganckiej budowy. Ten 9-letni ogier z powodzeniem startuje pod Angelique Rüsen w konkursach Grand Prix do klasy S** włącznie.

Druga matka ogierka Valentino ZW Z, klacz Volille Fomia (po Indoctro) startowała w konkursach 135 cm i jest półsiostrą klaczy Halille Fomia (skoki 130 cm) i wał. Tolille Ahorn, konia klasy Grand Prix, zwycięzcy m.in. konkursu w Pucharze Narodów na CSIO2*-W-NC w Buenos Aires (150 cm) i na CSI2*-W w San Paulo (160 cm).

W holenderskiej rodzinie klaczy Nomia (Nomia-stam, Merrielijn 54, fokfamilie 13) uodziły się także tak utalentowane konie jak ogier Einstein (po Clinton) zwycięzca 17 konkursów międzynarodowych na zawodach rangi do CSIO5* włącznie, a także Fleur Fomia, Delmonde Jillz Fomia, które świetnie radziły sobie na parkurach do 145 cm, natomiast Reg The Ledge startował w ujeżdżeniu w konkursach do poziomu St. Georg/Inter I i WKKW CCI3*-L.

Ojciec Źrebaka

Varihoka du Temple

California ZW Z

Luigi d'Amaury

Narihoka d'Halong

Cornet's Fire Z

Golille Fomia

Quidam de Revel

Fille d'Espoir

Kannan GFE

Fyllis Marine

Comme il Faut

Clarissa WM

Emilion

Wollie Fomia

Hodowca