PL
EN

Total Black Lady QS

rasa

hanowerska

data urodzenia

26.06.2022 r.

maść

kara

zobacz video

Czarna piękność najwyższej klasy Kara, poprawnie zbudowana, poruszająca się efektownie i elastycznie klaczka Total Black Lady QS to zdobywczyni tytułu V-ce Czempionki podczas Dni Konia Hanowerskiego w Kunowie 2022. Jest córką ogiera Total Diamond PS, syna trzykrotnego mistrza świata ogiera Totilas i czempionki Niemiec, klaczy Special Diva. Total Diamond PS łączy w sobie najlepsze cechy konia wierzchowego, począwszy od rodowodu, kończąc na walorach fizycznych – wyróżnia go bardzo szlachetny typ, porusza się z imponującą ekspresją i bardzo aktywnym zadem, jest niezwykle jezdny, co udowodnił podczas próby dzielności ogierów w Schlieckau w 2021 roku. Pierwsze źrebaki urodzone po tym ogierze rokują bardzo dobrze na przyszłość i pozwalają sądzić, że jest to obiecujący reproduktor.

Matka, klacz Deja Vu QS jest córką ogiera Don Martillo, zwycięzcy Bundeschampionatu w 2016 roku w kategorii 4-latków w ujeżdżeniu. Dosiadany przez Ann-Christin Wienkamp zaprezentował ponadprzeciętny kłus, oceniony na 8,5 p, a za niemal dokonały, samoniosący galop sędziowie przyznali mu aż 9,5 p. Natomiast za „wypełnienie wymogów skali szkoleniowej” otrzymał 8,5 p, a za typ i interier 8,0 p. Najlepszym elementem okazał się stęp, który sędziowie ocenili na maksymalną 10-tkę. W kolejnym roku ponownie potwierdził swój talent i możliwości zdobywając tytuł Mistrza Świata w Ujeżdżeniu w kategorii koni 5-letnich. Na teście 14-dniowym w Schliekau zebrał maksymalne noty, szczególnie, co oczywiste , za ujeżdżenie – 9,19, a za sam stęp ponownie 10!

Babcia źrebięcia - klacz Destana von Velen jest półsiostrą klaczy Fürstin Hohenstein I i III, jedna z nich jest babką ogiera Geronimo G han, a druga matką ogiera Fürst Furioso han.

Destana von Velen jest córką ogiera Destano, ogiera o prawidłowej sylwetce wielkiej urodzie i świetnym charakterze. Mimo dużej aktywności hodowlanej zwyciężał w konkursach aż do Intermédiare I i przygotowaywał elementy do Grand Prix. Destano był głównym zwycięzcą premii podczas Dni Ogierów Oldenburskich 2011 w Vechcie.

Ojciec Źrebaka

Total Diamond PS

Deja Vu

Totilas

Special Diva OLD

Don Martillo

Destana von Velen

Gribaldi

Lominka

Sir Donnerhall I

Die Minelli

Don Juan de Hus

Black Pearl

Destano

Habanera

Hodowca