PL
EN

Tilleule

rasa

oldenburska

data urodzenia

21.03.2023

maść

kara

zobacz video

Zdobywczyni III lokaty podczas Czempionatu Źrebiąt Szlachetnych w Pilchowie Niezwykle żeńska klaczka o prześlicznej budowie zachwyca już od pierwszych chwil. Jej majestatyczność dostrzegli sędziowie Czempionatu Klaczy i Źrebiąt Ras Szlachetnych w Pilchowie przyznając tytuł II Vice Czempionki wśród źrebiąt o rodowodzie ujeżdżeniowym przyznając noty 9 pkt za typ, 8,8 pkt za pokrój, 8,8 pkt. I 9 pkt. za zdrowie. Wyjątkowa ekspresja ruchu i wyróżniająca się uroda sprawiają, że Tilleule będzie godnie reprezentować swojego dziadka - słynnego Totilasa.

Ojcem jest elegancki ogier Total Mclaren - ultranowoczesny ogier ujeżdżeniowy, który zawdzięcza niezwykłe możliwości i potencjał m.in. dzięki swojej wspaniałej matce, klaczy Silberaster. Total McLaren był również licencjonowany w Danii i zdał tam test z imponującymi ocenami za chody i jezdność, uzyskując w sumie 807,0 punktów. Za jakość pierwszych roczników swojego potomstwa, Total McLaren został nagrodzony premią Związku Oldenburskiego.

Jego ojciec Totilas to legenda nie tylko sportu, ale też hodowli ujeżdżeniowej. Zdobył podwójne złoto na Mistrzostwach Europy w Windsor (GBR) w 2009 i potrójne złoto na Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Lexington (USA) w 2010 roku.

Dziadkiem od strony matki jest piękny Floriscount, ogier który od najmłodszych lat imponował ruchem i jednością. Już podczas pierwszej próby ogierów OLD uplasował się w czołówce pod względem jedności i bezpieczeństwa. Jedność w połączeniu z ponadprzeciętnym ruchem to cechy, które Floriscount przekazuje swojemu potomstwu, dzięki czemu mimo młodego wieku dochował się już 25 uznanych ogierów i 5 koni klasy Grand Prix.

Ojciec Źrebaka

Total McLaren

Dolcezza Fiore

Totilas

Deja Vu

Floriscount

Dolce Vita III

Gribaldi

Lominka

De Niro

Silberaster OLD

Florencio I

Arkona

Dr. Jackson D

Jaqueline

Hodowca