PL
EN

Tesoro

rasa

KWPN

data urodzenia

24.04.2023

maść

kasztanowata

zobacz video

Stallion prospect! Zjawiskowy syn og. Vitalis Stallion prospect! Zjawiskowy ruch z nieprzeciętną tendencją "pod górę" oraz światowej klasy rodowód, zarówno jeśli chodzi o męską jak i żeńską stronę, czynią z tego ogierka perspektywiczny materiał nie tylko na konia sportowego, ale też przyszłego reproduktora.

Jego ojcem jest Vitalis, najmłodszy ze światowej czołówki ogierów - zajmuje jedenaste miejsce w rankingu WBFSH najlepszych na świecie reproduktorów ujeżdżeniowych. To bardzo wysokie miejsce zawdzięcza swojemu potomstwu, które odnosi sukcesy w Grand Prix, a w tym przede wszystkim wał . Vamos Amigos/Cathrine Dufour/DEN - drużynowemu Mistrzowi Świata, dwukrotnemu indywidualnemu Wicemistrzowi Świata, drugiemu w Pucharze Świata i zwycięzcy na CHIO Aachen. Liczba licencjonowanych synów ogiera Vitalis wynosi obecnie ponad 60. W gronie tym znajduje się m.in. Vitalos - Wicemistrz Świata, Czempion Niemiec i Czempion Hanoweru. Źrebięta po ogierze Vitalis często osiągają najwyższe ceny: ogierek Vardy został sprzedany za 120 000 euro na Oldenburg Elite Auction. Ogierek Vip, wylicytowany został za imponującą cenę 53 000 euro podczas Summer Mixed Sales w Vechcie.

Matką ogierka Tesoro jest Fiana, półsiostra startujących na poziomie Grand Prix: ogiera Dickens i wał. Hernando - zwycięzcy Grand Prix i Grand Prix Special w Loxahatchee FL/USA, Cedar Valley O/Can, Cumming IA/USA i Wellington/USA.

Ojcem klaczy Fiana, jest Armani, pochodzący z pierwszego rocznika utalentowanego ogiera United. Jego matka Tusla jest pełną siostrą wybitnego wał. Parzifal, który słynął z sukcesów pod Adelinde Cornelissen. Oficjalny raport KWPN opisywał ogiera Armani jako konia o bardzo dobrym samoniesieniu, dobrej równowadze i obszernych chodach. Startując w zawodach zademonstrował wiele naturalnych predyspozycji do ujeżdżenia i dawał swojemu jeźdźcowi dużą przyjemność z jazdy. Sprzedany z Holandii do Austrii z powodzeniem startował w konkursach do poziomu St. Georg włącznie. W gronie jego licznego potomstwa w klasie Grand Prix startował Fantastique M i Farmana Angel.

Ojciec Źrebaka

Vitalis

Fiana

Vivaldi

Tolivia

Armani

Riana

Krack-C

Renate-Utopia

D-Day

Nalivia

United

Tuzla

Welt Hit II

Piana

Hodowca