PL
EN

Full of Charm Jak Malowany

rasa

hanowerska

data urodzenia

7.06.2023

maść

gniada

zobacz video

Gold Medal Foal! Najmłodszemu uczestnikowi Cichoń Foals Autcion nie możemy odmówić uroku. Ten malutki ogierek jest pełen gracji i elastyczności we wszystkich trzech chodach. Zwieńczeniem ideału jest wydatna gwiazdka na czole.

Nieprzeciętną jakość tego źrebięcia dostrzegł Związek Hanowerski, przyznając mu tytuł Gold Medal Foal.

Full Of Charm nosi geny pożądanego przez wszystkich sportowców i hodowców majestatycznego ogiera Fürst Romancier, który w swojej karierze sięgnął po główną premię OLD. W swojej karierze sportowej wielokrotnie zdobywał pierwsze miejsca w konkursach młodych koni olśniewając sędziów swoim eksterierem i ponadprzeciętnym zakresem ruchu. Fürst Romancier został najwyżej sklasyfikowanym ogierem podczas Mistrzostw Świata Młodych Koni, zajął także IV miejsce w Bundeschampionacie. Ten charyzmatyczny ogier sprawdził się również w hodowli dając wielu utalentowanych atletów, wśród których znaleźć można aż 8 koni klasy Grand Prix (tj. For Romance I, Fioretto, First Romance 2), które niejednokrotnie kończyły konkursy Grand Prix z notą powyżej 80%! Uwadze nie może umknąć fakt, że Fürst Romancier jest również ojcem aż 41 uznanych ogierów, których potomstwo wielokrotnie osiąga rekordowe ceny na międzynarodowych aukcjach.

Dziadkiem od strony ojca jest nieodżałowany ogier Fürst Heinrich, który był czołowym reproduktorem Gestüt Sprehe, wygrywając Licencjonowanie Oldenburskie, następnie zdobywając główną premię OLD i wreszcie wygrywając Mistrzostwa Świata Młodych Koni w Verden.

Matka Full Of Charm - Samedi Jak Malowana - to Vice czempionka Czempionatu Klaczy i Źrebiąt Ras Szlachetnych w Pilchowie 2023 r. Samedi jest córką słynnego Sir Donnerhall I, który zapisał się w historii jako wspaniały reproduktor. Wśród jego potomstwa znaleźć można 107 uznanych ogierów, 206 córek, które uzyskały państwowe premie i aż 72 konie klasy Grand Prix! Wśród jego potomstwa należy wymienić Sir Hohenstein, który zdobył drużynowe złoto i srebro w Grand Prix Freestyle na Mistrzostwach Europy Marignano (ITA), a także Sai Baba Plus, Semper Fidelis, Sir Heinrich M, Sir Deauville, Sunshine Tour, Syriana. Sir Donnerhall znajduje się w gronie 20 najlepszych ogierów – ojców koni ujeżdżeniowych w światowym rankingu WBFSH.

Dziadkiem od strony matki jest dobrze znany Diamond Hit, Bundeschampion ogierów czteroletnich w Warendorfie 2005. Wśród jego potomstwa zmnaleźć można 72 uznane ogiery i 55 koni klasy Grand Prix. Jego potomstwo bryluje podczas aukcji w Vechcie osiągając rekordowe kwoty (Vechta 2015 - 110 000 euro, Vechta 2016 - 100 000 euro - najdroższa klaczka w historii), wielokrotnie zdobywając tytuł Bundeschampiona i zwyciężając Mistrzostwa Świata Młodych Koni

Ojciec Źrebaka

Fürst Romancier

Samedi Jak Malowana

Furst Heinrich

Ronja

Sir Donnerhall

Die Fee

Florestan I

Dawina

Romancier

Edwina

Sandro Hit

Contenance D

Diamond Hit

Sandro Sonate

Hodowca