PL
EN

Firefly

rasa

Hanowerska

data urodzenia

07.05.2019 r.

maść

kasztanowata

Niezwykle charyzmatyczna klaczka Firefly Jak Malowana jest córką czempiona próby dzielności, hanowerskiego Fürsten-Look, który podczas kwalifikacji ogierów oldenburskich w Vechcie, wyznaczył nowe standardy, uzyskując imponującą ocenę 9,41 pkt. Wygrał hanowerski i niemiecki czempionat, zdobył główną premię związku oldenburskiego, przyznaną mu za jakość pierwszego rocznika źrebiąt. W 2018 r. zdobył brązowy medal na MŚMK w Ermelo. Jego ojcem jest wyśmienity Fürstenball, czempion kwalifikacji ogierów związku oldenburskiego, zwycięzca próby dzielności, finalista Mistrzostw Świata, zwycięzca konkursów małej rundy. Wartość rodowodu tego ogiera określa inbred na wyśmienitego ogiera Donnerhall old (3x2).

Matka - klacz Toccata, jest córką zasłużonego ogiera Sandro Hit, który był koniem w doskonałym, nowoczesnym typie, co silnie przekazywał na potomstwo, podobnie jak swój ekspresyjny, wyjątkowo efektowny ruch. Ten Czempion Świata i Niemiec dostarczył dla hodowli rekordową ilość 190 (!) licencjonowanych synów w Niemczech. Ponad 230 jego córek otrzymało premie państwowe, w tym podwójna czempionka Niemiec, nieodżałowana Poetin. Ponad 200 sztuk jego potomstwa bierze udział w konkursach od klasy A do Grand Prix i wygrało ono do tej pory łącznie ponad 1,3 miliona euro, a 11 jego potomków zdobyło tytuły Czempionów Niemiec.

Toccata jest córką premiowanej klaczy Tandia, blisko zinbredowanej na zasłużonego ogiera Furioso II sf (3x2), matki dwóch licencjonowanych ogierów: L’Andiamo old (po Lord Liberty G old) i Don Johnson old (po Donatelli old). Babka klaczy Toccata - Tettora również dała licencjonowanego ogiera – Sure Hit (po Sandro Hit old). Sama Toccata trafiła do hodowli kończąc karierę sportową w Niemczech. Dwa lata później została wiceczempionką wystawy hodowlanej w Barzkowicac. Jest matką 4 źrebiąt, tym klaczki po Fürstenball old, która w 2017 r. została II wiceczempionką wystawy źrebiąt w Pacholętach.

Firefly Jak Malowana posiada wszystkie walory, aby w przyszłości zawładnąć sercami widzów na krajowych i zagranicznych czworobokach – doskonałe pochodzenie, budowane na sprawdzonych ogierach i klasowych matkach, wspaniały charakter i wyjątkowy eksterier, który z całą pewnością koresponduje z jej przydomkiem hodowlanym.

Ojciec Źrebaka

Fürsten-Look

Toccata

Fürstenball

Lady Diamond

Sandro Hit

Tandia

Fürst Heinrich

Maradonna

Londonderry

Waluna han

Sandro Song

Loretta

Andiamo

Tettora

Hodowca

Agata Fornalska