PL
EN

Endless Love

rasa

polski koń sportowy

data urodzenia

14.03.2023

maść

skarogniada

zobacz video

Zakochaj się w niej bez końca! Ekspresja ruchu i wyjątkowy rodowód to główne walory tej uroczej klaczki. Bez wątpienia swoje zalety odziedziczyła m.in. po swoim ojcu, ogierze Ebano, wschodzącej gwieździe czworoboków, zwycięzcy kwalifikacji do MPMK w Radzionkowie, gdzie zachwyceni jego prezencją, „gumowymi” ruchami sędziowie przyznali mu ocenę 9 za galop, a za potencjał do ujeżdżenia 8,8!

Ebano obiecująco zapowiadał się już podczas kwalifikacji i próby dzielności PZHK, w której pokonał wszystkich rywali.

Jego ojcem jest Escamillo, srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Świata Młodych Koni. Wielu fachowców przedstawia go jak wzorzec współczesnego konia ujeżdżeniowego. Dał już ponad 30 licencjonowanych ogierów, w tym czempiona kwalifikacji w Neustadt Dosse - ogiera Element of Crime. Inny jego syn zdobył premię podczas hanowerskiej kwalifikacji ogierów, zaś kolejny – ogier Energy, został sprzedany za najwyższą cenę aukcji (700 000 euro). Wiceczempionami kwalifikacji westfalskiej zostały Escaneno, Espléndido MT i Excalibur, ogier Escanto PS dwukrotnie zwyciężył w próbach dzielności ogierów, premię podczas kwalifikacji otrzymał Expectation PS, zwycięzcą próby dzielności został ogier Eleven HW, a brązowy medal Hanowerskiego Czempionatu zdobył Estupendo. Wśród koni z pierwszego rocznika ogiera Escamillo wyróżnia się Mistrzyni Niemiec i Westfalii klacz Eivissa dosiadana przez Jessicę Lynn Thomas/SWE.

Matka klaczki Endless Love, klacz Isis jest półsiostrą ogiera Darsley i klaczy Charie, które startowały w ujeżdżeniu na poziomie St.Georg/Inter I, wałacha Ashwan, który wygrywał konkursy Grand Prix, ogiera Skara Glen’s Intense znanego ze startów w skokach na poziomie 150 cm i wałacha Hisco, majacego na koncie udane starty w WKKW na poziomie CCI3*-S.

Ojciec Źrebaka

Ebano

Isis

Escamillo

Farida

Johnson

Terline

Escolar

Casilla

Harmony's Fiorano

Coco Chanell

Jazz

Roxane

Ferro

Hiscoline

Hodowca