PL
EN

Chacfly Diamond ML

rasa

holsztyńska

data urodzenia

2.04.2023

maść

gniada

zobacz video

Przyszły sportowiec i reproduktor Gniady ogierek Chafly Diamond ML może poszczycić się imponującym rodowodem. Jego ojcem jest Chacfly PS, który zachwycał od samego początku – nie tylko budową, wspaniałym typem, ale i potencjałem w skokach. Ukończył próbę dzielności w Adelheidsdorf z rekordowym wynikiem 9,49, otrzymał Główną Premię Ib za wyjątkową jakość swojego pierwszego rocznika źrebiąt, a w wieku 4 lat zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Hanoweru. Wygrał 12 konkursów na styl, w tym kwalifikacje do Bundeschampionatu. Obecnie odnosi sukcesy na parkurach o wysokości 145 cm. W gronie jego potomków znalazł się rekordzista pod względem uzyskanej ceny na elitarnej aukcji źrebiąt w Danii, sprzedany za 18 500 euro ogierek Checkmate AS. Na parkurach możemy już podziwiać utalentowane młode konie, takie jak zwycięzcy swoich klas: Golden Queenfly AJ, Nonolivia, Chacarnan PS i Chalou Fly PS. Systematycznie wzrasta również liczba ogierów licencjonowanych. Oprócz hanowerskiego premiowanego rekordzisty cenowego na aukcji ogierów - Chaclight/Cherobino, są jeszcze inne uznane: Cavaillon v. Verbindungshoeve Z i Chacin Fly. Córka ogiera Chacfly PS, trzyletnia klacz Chacira P w znakomitym stylu wygrała Mistrzostwa DSP w skokach luzem.

Matka ogierka Chafly Diamond ML, klacz Lucia Diamond ML jest pełną siostrą Giandujah DL (140cm), oraz Chijioke i Chaka Chaka 3, które startowały na poziomie 150cm. Druga matka, klacz O-Contendra jest pełną siostrą światowej sławy ogierów Contendro I i II, Caretano Z (160 cm) oraz ogiera Cassito (skoki 145cm), a także klaczy N-Caretana startującej na wysokości 150cm, która dała ogiera Castello van de Helle.

W żyłach ogierka Chacfly DIamnod ML płynie krew tak znamienitych holsztyńskich reproduktorów jak Casall, Contender, Reichsgraf.

Jest on przedstawicielem bodaj najcenniejszej w hodowli koni holsztyńskich rodziny 104A (Holst Stamm 104A) , z której pochodzą oprócz wymienionych wyżej Contendro I i II (skoki S****) oraz Caretano Z, takie doskonałości jak Cassito, Cartiano 3 (skoki s*), Conteur, Casino Royale, Caballo (skoki S****), Quabri Charmeur (premiowany przez OS), Salvatore (skoki S****), Cranach i wiele innych.

Ojciec Źrebaka

Chacfly PS

Lucia Diamond ML

Chacco-Blue

Shentara

Casall

O-Contendra B

Chambertin

Mom's Contara

Sir Shutterfly

Centara

Caretino

Kira XVII

Contender

Bravo

Hodowca