PL
EN

Chacco Plano

rasa

holsztyńska

data urodzenia

31.03.2022 r.

maść

skarogniada

zobacz video

Wschodząca gwiazda Chaccothage Blue PS połączona ze sprawdzoną holsztyńską Rosły, poruszający się bardzo elastycznie i rytmicznie w trzech chodach ogierek Chacco Plano to świetny prospekt na przyszłość.

Jego rodowód jest równie imponujący, co jego prezencja. Jest bowiem synem nowej gwiazdy skokowej - ogiera Chaccothage Blue PS, którego charakter, możliwości i staranność w skoku predestynują do pierwszej ligi ogierów rozpoczynających karierę hodowlaną. Jest godnym następcą swojego ojca, wybitnego reproduktora ogiera Chacco-Blue ( 1 m. w Rankingu WBFSH od 4 lat). Z oceną 9,03 zwyciężył w próbie dzielności ogierów w Adelheidsdorf, gdzie otrzymał 9,5 za jezdność i możliwości, oraz 10 za chęć do wyczynu. Odniósł już pierwsze zwycięstwa w konkursach dla młodych koni z notami nie mniejszymi niż 9,0 p za styl.

Matka ogierka, klacz Cinija dała skoczka klasy N, klacz Dolores N. Cinija jest półsiostrą Constantin 84 i Chavera – dwóch koni na poziomie M2* - S2**.

Ojcem klaczy Cinija jest Canto, czempion kwalifikacji ogierów dla Związku Holsztyńskiego w 2004 roku. W młodym wielu wygrywał serię konkursów dla młodych koni pod Janne Meyer. Wśród jego potomków jest siedem uznanych ogierów, w tym czempion kwalifikacji Cantoblanco, a także ponad 200 aktywnych sportowo koni do klasy S. Canto przekazuje swojemu potomstwu absolutne oddanie woli jeźdźca i umiejętności skokowe, w połączeniu z pięknym typem i dobrymi podstawowymi chodami.

W tej holsztyńskiej rodzinie (Stamm 6582), z której wywodzi się Chacco Plano, przyszło na świat wiele ogierów hodowlanych, w tym Cordalis, Inday Carito, Calgary, Flamberg, Franat i Limmerick. W konkursach międzynarodowych 150-160 cm swoją obecność zaznaczyły: Calawo, Corian, Cairon, Nora 477 i Cosima 213.

1st Dam

Cinja

2nd Dam

Eileen: dam of:

CORIAN: sj 1.30m (2015) (Emanuele Gaudiano) (ITA)

CHAVERA 2: sj 1.45m (2017) (Henri Sturzenegger) (SUI) 2015: pl 7th Offenburg CSI* 1.40m, 2016: pl 4th Busto Arsizio CSI2* 1.30m

CHERIE 181: sj 1.45m (Hauke Luther) (GER)

Ojciec Źrebaka

Chaccothage Blue PS

Cinja

Chacco-Blue

Conthina PS

Canto

Eileen

Chambertin

Contara

Conthargos

Aloubette

Canturo

Krokus

Reichsgraf

Schneenelke

Hodowca