PL
EN

Bonsoir MM

rasa

polski koń sportowy

data urodzenia

17.05.2022 r.

maść

kara

zobacz video

Interesująca kombinacja genów w pięknym wydaniu Bonsoir MM to majestatyczny kary ogierek, który wśród rówieśników wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrym męskim typem, oraz możliwościami ruchowymi.

Jego ojcem jest młody reproduktor Bonjour, premiowany przez Związek Hanwoerski i Duński, zdobywca tytułu Mistrza Hanoweru w wieku 3 lat, gdzie uzyskał łączną notę 9 punktów, w tym 9,5 za galop, który wydaje się również najmocniejszą stroną Bonsoir MM. Sam Bonjour wywodzi się ze sprawdzonych hanowerskich linii - jego ojcem jest premiowany ogier Bon Coeur, który poza karierą hodowlaną, odnosił sukcesy sportowe do poziomu Intermediate I, natomiast matka, to córka og. Furst Nymphenburg, który z powodzeniem startował do klasy Inter II.

Matka ogierka - Vestgaardens Olympia to sprawdzona klacz hodowlana o świetnym rodowodzie. Jej ojcem jest startujący na międzynarodowym poziomie Grand Prix og. Blue Hors Don Olymbrio, a matka, to córka ogiera pełnej krwi Flyinfact xx. Przez ostatnie lata dała się poznać jako doskonała matka, zarówno jeśli chodzi o przekazywanie potomstwu najlepszych cech. Jej synowie – Fürst Olymbrio (po Fürst Sav) i Zanzibrio MM (po Heiline’s Zanzier) zostali sprzedani podczas poprzednich edycji Cichoń Foals Auction, a jej ostatni potomek po ogierze Don Deluxe, trafił do stajni finalisty Mistrzostw Europy.

Ojciec Źrebaka

Bonjour

Vestgaardens Olympia

Bon Coeur

Fenja

Blue Hors Don Olymbrio

Vestgaardens Flying Wallie

Benetton Dream FRH

Sonnenschein

Furst Nymphenburg I

Helena

Jazz

Olymbria

Flyinfact xx

Wallis-LE

Hodowca