PL
EN

Źrebaki Cichoń
Foals Auction
| 2019

Corocznie, wraz z rozwojem działalności naszej stacji ogierów, na rozmiarach i różnorodności zyskuje kolekcja aukcyjna – do udziału zakwalifikowaliśmy 10 potomków ogierów ujeżdżeniowych, a novum tegorocznej edycji jest pojawienie się w niej również źrebiąt skokowych. Kolekcja jest bardzo zróżnicowana, co pozwoli każdemu z zainteresowanych odnaleźć w niej wyjątków źrebię odpowiadające jego preferencjom.

Zobacz aukcję Pobierz katalog

Rockefeller G

Bez wątpienia Rockefeller G, z uwagi na swój nad wyraz nowoczesny rodowód, predyspozycje ruchowe i nieprzeciętny eksterier, stanowi świetny materiał nie tylko na konia sportowego, ale także przyszłego reproduktora.

czytaj

Zanzibrio MM

Zanzibrio MM to źrebię ujeżdżeniowe najnowszej generacji – obustronne pochodzenie od światowej klasy koni Grand Prix, gdzie zarówno Blue Hors Zack jak i Blue Hors Don Olymbrio plasują się w top 10 rankingu FEI.

czytaj

Firefly

Firefly Jak Malowana posiada wszystkie walory, aby w przyszłości zawładnąć sercami widzów na krajowych i zagranicznych czworobokach.

czytaj

Fondant

Świetne możliwości ruchowe, poparte doskonałą pracą zadu i zjawiskowa samcza budowa pokazują, iż ogierek ten odziedziczył po swoich wspaniałych przodkach wszystko co najlepsze.

czytaj

Hero

Zjawiskowy ogierek Hero jest synem urodziwego, obdarzonego zrównoważonym charakterem ogiera Heiline’s Zanzier, brązowego medalisty MPMK-A w roku 2017 i Mistrza Polski Młodych Koni w 2018 r.

czytaj

Josephine G

Oglądając klaczkę Josephine G trudno oprzeć się wrażeniu, że jest to doskonały materiał zarówno na konia sportowego, jak i klacz hodowlaną.

czytaj

Helios MT

Helios MT to wynik doskonale sprawdzającej się koncepcji hodowlanej, gdzie nowoczesny młody ogier, jakim jest Heiline’s Zanzier, został wykorzystany na reprezentującej klasyczne, sprawdzone linie hodowlane matce.

czytaj

Cassiope

Urodziwa, w nowoczesnym typie klaczka Cassiope jest dobrym przykładem wartości hodowlanej ogiera Heiline’s Zanzier.

czytaj

For Zack

For Zack swoją budową, eksterierem i motoryką ruchu nawiązuje do najlepszych europejskich standardów we współczesnej hodowli koni ujeżdżeniowych.

czytaj

Calvin Klein

Calvin Klein jest dowodem na udane połączenie linii ujeżdżeniowych i skokowych. Siła, wytrzymałość i dynamika od strony matki, połączone ze szlachetnością i elastycznością, jaką przekazuje Heiline’s Zanzier,

czytaj

Zobacz
również