PL
EN

Pomoc

Jak kupować online?
Proces licytacji online składa się z czterech etapów:

Wróć
Dalej
Krok 1

Zarejestruj się

(utwórz konto licytacji online)

Kliknij przycisk Rejestracja Nastąpi przekierowanie do zabezpieczonej strony rejestracji. Na tej zabezpieczonej stronie możesz podać swoje dane osobowe, a następnie kliknąć Zarejestruj się przycisk. Następnie otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Krok 2

Weryfikacja konta

Po rejestracji Twoje konto musi zostać zweryfikowane przez Zespół Cichoń Auction, może to potrwać do 2 dni. Po zweryfikowaniu konta otrzymasz wiadomość e-mail, w której możesz utworzyć swoją nazwę użytkownika i hasło.

Krok 3

Licytuj online na aukcji

W dniu aukcji możesz zalogować się przez przycisk. Wpisz swój adres e-mail i hasło. To automatycznie przeniesie Cię do systemu licytacji.

Ekran licytacji jasno wskaże etap, na którym znajduje się aukcja.

Zanim będziesz mógł licytować, musisz najpierw odblokować przycisk licytuj. Odblokowanie przycisku oferty oddzielnie stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla kupującego. Szansa na złożenie oferty przez pomyłkę jest nawet ograniczona. Po aktywacji przycisku licytuj, będziesz uczestniczyć w aukcji, klikając przycisk licytuj. Przycisk licytacji zawsze wyświetla ostatnią ofertę.

Jeśli o to poprosiłeś, ekran pokaże, czy Twoja oferta została przyjęta i czy jesteś najwyższą ofertą.

Krok 4

Twoja oferta jest najwyższa

Jeśli złożysz najwyższą ofertę, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Po zakończeniu aukcji skontaktujemy się z Tobą.

Masz jakieś pytania i / lub uwagi? Wyślij wiadomość e-mail na adres biuro@cichonstallions.pl

W przypadku pytań technicznych możesz skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej na 2 godziny przed aukcją pod numerem +48 576 407 493