PL
EN

Szanowni Państwo,

to już po raz trzeci zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest aukcja źrebiąt Cichoń Foals Auction 2020, w czasie której oferowane do sprzedaży są źrebięta po reproduktorach z oferty stacji ogierów Cichoń Stallions, jak również naszych partnerów Helgstrand Dressage i Deckstation Schockemӧhle.

Jest to jedyna w Polsce aukcja źrebiąt sportowych, która będąc w założeniu projektem mającym wspomóc Hodowców w sprzedaży potomstwa oferowanych przez nas ogierów, stała się zarazem wydarzeniem przyciągającym rzeszę potencjalnych Klientów, którzy poszukują wysokiej jakości prospektów sportowych ze sprawdzonego źródła.

Corocznie, wraz z rozwojem działalności naszej stacji ogierów, na rozmiarach i różnorodności zyskuje kolekcja aukcyjna – do udziału zakwalifikowaliśmy 11 potomków ogierów ujeżdżeniowych, a novum tegorocznej edycji jest pojawienie się w niej również źrebiąt skokowych. Kolekcja jest bardzo zróżnicowana, co pozwoli każdemu z zainteresowanych odnaleźć w niej wyjątkow źrebię odpowiadające jego preferencjom.Wszystkie mają za to jedną cechę wspólną – jakość, którą weryfikowaliśmy zarówno podczas indywidualnych wizyt u Hodowców, jak i podczas Otwartego Czempionatu Źrebiąt Ras Szlachetnych, który okazał się bardzo wartościowym narzędziem w procesie selekcji.

Epidemia COVID-19, która dotknęła świat w 2020 roku, choć wywołała niepowetowane skutki społeczne i gospodarcze, przyczyniła się także do cyfryzacji wielu dziedzin życia, nie omijając przy tym aukcji koni, które w dużej mierze przeniosły się do Internetu, umożliwiając Kupującym bezpieczny udział on-line. Cichoń Foals Auction 2020 nie pozostaje w tyle – odbędzie się w nowoczesnej formie hybrydowej, umożliwiającej licytowanie zarówno poprzez Internet, gdzie aukcja rozpocznie się już 3 września, jak i w formie tradycyjnej, podczas finału 5 września w naszej hali w Radzionkowie. Wierzymy, że tegoroczna Cichoń Foals Auction dostarczy wielu emocji i fantastycznych transakcji, a wyjątkowe źrebięta, które poznacie Państwo na kolejnych stronach katalogu, trafią do najlepszych możliwych domów, gdzie będą się rozwijać i w pełni wykorzystywać swoje ponadprzeciętne możliwości. Do zobaczenia 5 września!

Dalej
Wróć
następny artykuł

Niech nic Cię
nie ominie

Zobacz